Drużynowe zawody spławikowe

Witam, 

zapraszam wszystkich na pierwsze w historii naszego Koła, zawody drużynowe, które odbędą się 14,09, 2019 w Jackowie Dolnym nad Bugiem.

Zawody towarzyskie, spławikowe, łowimy jedną wedką.

Drużyny 3-osobowe, ze względu na to, że organizujemy tego typu zawody po raz pierwszy, dobieramy się w drużyny sami, wg uznania. Członkowie drużyny wybierają Kapitana, który na miejscu zbiórki zgłasza do mnie skład i nazwę drużyny ( proszę o przemyślane nazwy, gdyż będą one wpisane na dyplomach).

Losowanie odbędzie się w zmieniony sposób, tak żeby zawodnicy tej samej drużyny nie zajmowali miejsc obok siebie ( szczegóły wyjaśnię na odprawie )

UWAGA!!! Jeżeli jakiś zawodnik ma problem ze skompletowaniem drużyny, proszę o kontakt telefoniczny, pomogę w zebraniu pełnego składu.

Jeżeli jednak będą zawodnicy, bez drużyny, to oczywiście mogą również wziąć udział w tych zawodach. Podczas tych zawodów będzie prowadzona również klasyfikacja indywidualna, zaliczana do całorocznego rankingu zawodników.

Trzy najlepsze drużyny, otrzymaja dyplomy i nagrody rzeczowe.

Harmonogram imprezy:

6.00 - zbiórka

6.15 - odprawa i losowanie stanowisk

6.30 - pierwszy sygnał - wejscie na stanowiska

7.15 - drugi sygnał - nęcimy

7.30 - trzeci sygnał - łowimy

10.00 - czwarty sygnał - przerwa na poczęstunek i sprzątanie brzegu ( sprzątanie brzegu obowiązuje wszystkich zawodników!!! )

11.00 - piąty sygnał - koniec przerwy, łowimy

13.55 - szósty sygnał - oznacza 5 minut do końca zawodów

14.00 - siódmy sygnał, koniec zawodów

14.00 - 15.00 - ważenie ryb, podsumowanie wyników w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny

Grzegorz Gomułka